Prodej ukončen, doména na prodej. Tel.: 608332134

PRODEJ UKONČEN

PRODEJ NA STRÁNKÁCH NORMAPLAST.EU, NORMAPLAST.CZ BYL 03/2020 UKONČEN!
Spojovací prvky můžete nakoupit i jednotlivě u společnosti www.gms.cz.
Stránky dále fungují jako katalog dostupných dílů.

DOMÉNA NA PRODEJ

Vývodky na hadici se závitem

Tyto spojovací díly NORMAPLAST® SV z polyamidu 6 mají na jedné straně závit a na druhé straně jedno nebo dvě napojovací hrdla hadice. Žebrování hrdel má ten účinek, že hadice bezpečně sedí. Může být zapotřebí přídavné zabezpečení spojovaného místa hadicovou sponou. Tři závitové geometrie, které jsou k dostání, jsou k rychlému optickému rozlišení odlišeny barevným provedením. Metrický kuželový závit - světle šedá (M) - trubkový závit Whitworth - antracit (R) a závit NPT - černá.

Přímá hadicová vývodka GES (hadičník)

Přímá vývodka, hadičník, hadicový trn, hadicové hrdlo se závitem M, R nebo NPT. Vývodku stačí našroubovat do odpovídajcího vnitřního závitu s dosednutím na těsnění nebo spoj těsnit teflonovu páskou. Na hrdlo pak stačí nasadit hadici.

Rozbočovací vývodka TES (hadičník) T kus

T vývodka, T-kus se závitem a dvěma vývody pro hadici a závitem M, R nebo NPT. Hadicový trn stačí našroubovat do odpovídajcího vnitřního závitu s dosednutím na těsnění nebo spoj těsnit teflonovu páskou. Na hrdlo pak stačí nasadit hadici.

Úhlová vývodka WES (hadičník)

Rohová vývodka, hadičník, hadicový trn, hadicové hrdlo se závitem M, R nebo NPT. Vývodku stačí našroubovat do vnitřního závitu s dosednutím na těsnění, případně spoj těsnit teflonovu páskou. Na hrdlo pak nasadit hadici a připojení je hotovo.

Zaslepovací zátka BST

Zaslepovací zátka se šroubovacím závitem M, R nebo NPT. Zátku lze utěsnit s dosednutím na těsnění nebo těsnit závit teflonovou páskou. Levná varianta namísto kovové zátky.

Služby

NORMAPLAST.cz provozuje

  • Atthero s.r.o.
    V Olšinách 1128/62
    CZ 100 00 Praha 10
  • VAT: CZ02120224

© Copyright 2015-2022 Atthero s.r.o. All rights reserved
Credits wefi.cz system